Rożek na słodycze z folią (urodziny)

RF04
Dostępność:
Jest
Czas realizacji: 1-2 dni robocze + czas dostawy
szt.
Cena netto: 3,24 zł / szt. 3,99 zł / szt.

Rożki na słodycze z folią o ślicznym kształcie i podstawie sześciokąta  wykonane są z kartonu o gramaturze 250g/m2. Wymiary rożka kartonowego: wysokość 38 cm, średnica 13 cm. Rożek kartonowy umieszczony jest w rożku foliowym (grubość folii 50my), co jeszcze powiększa rozmiary rożka. Długość rożka foliowego ok. 50cm . W komplecie wstążka do związania w kolorze złotym, o szerokości 6 mm. Cena brutto 3,99 zł (cena obejmuje rożek kartonowy, rożek foliowy, wstążkę do związania).

Rożki można wypełnić bez problemu cukierkami, czekoladkami oraz różnego rodzaju smakołykami dla dzieci. W rożku mieści się około 1,6 kg cukierków (np. "Michałków"). Ciekawym pomysłem wydaje się też umieszczenie w rożku małej zabawki i dopełnienie jego pozostałej pojemności słodyczami.

Rożek na słodycze (Rożek Obfitości) to opakowanie na słodycze  dla dziecka, które chcemy wyróżnić, nagrodzić czy w sympatyczny sposób przywitać lub pożegnać. Wręcza się je nie tylko pierwszakom na pasowanie, ale także uczniom oraz przedszkolakom, oraz dzieciom na urodziny. Rożki Obfitości są bardzo popularnym upominkiem: tradycja wręczania rożków obfitości dzieciom ma na terenie Polski już blisko 100 lat.