Książeczka pierwszoklasisty

KSP1
Dostępność:
Jest
Czas realizacji: 1-2 dni robocze + czas dostawy
szt.
Cena netto: 3,99 zł / szt. 4,19 zł / szt.

Książeczka pierwszoklasisty - format A5 (148x210 mm), 32 strony. W KOMPLECIE Z KSIĄŻECZKĄ12 NAKLEJEK MOTYWACYJNYCH.

Ideą tej książeczki jest pomoc waszym podopiecznym w zabawnej formie przygotować się do pierwszej klasy. Zapoznawanie się z poszczególnymi stronami Książeczki Pierwszoklasisty może odbywać się indywidualnie, z rodzicami lub w klasie pod okiem nauczyciela.

W naszej książeczce szczególną uwagę zwróciliśmy na sprawy organizacji porządku dnia pierwszoklasisty, reguły zachowania w szkole oraz zasady bezpieczeństwa w drodze do szkoły. Nie zapomnieliśmy również o niektórych ściągawkach pierwszoklasisty: symbole narodowe, interesujące fakty o Polsce, polski i angielski alfabet, wesołe cyfry, figury oraz zestawy liczb do 9.

W komplecie do każdej książeczki dodajemy 12 sztuk naklejek motywacyjnych. Proponujemy, aby naklejki były przechowywane u rodzica lub nauczyciela i służyły do motywowania dziecka za prawidłowo wypełnione zadanie lub za przykładne zachowanie w szkole.

Oprócz 10 zadań (jak prawidłowo spakować tornistra, napisać swój porządek dnia i wielu innych)  znajdziecie w naszej książeczce krzyżówkę, sudoku, instrukcję jak zrobić interesującą zakładkę, jak również  kartę motywacyjną.

Będziemy szczęśliwi, jeśli pomożemy wam w waszym codziennym i wdzięcznym dziele wychowania przyszłego pokolenia.